Про туристичні принади Дрогобича тепер дізнаються у 180 країнах світу

У четвер, 27 липня, у Дрогобичі побував відеоблогер, власник YouTube-каналу “Happy life channel”, азербайжанець Азер Раяблі.

Відеоблогер щорічно приїжджає в Україну з рідного Азербайжану на відпочинок, але пропри основну мету свого візиту Азер Раяблі щодня фіксує на камеру туристичні принади та архітектурну спадщину міст України, здебільшого Західної. Днями відеоблогер завітав до Дрогобича та зафіксував на відеокамеру основні туристичні принади нашого міста.

У Дрогобичі азербайджанський гість завітав до Туристично-інформаційного центру міста Дрогобич, працівники якого провели гостеві екскурсію містом та розповіли про найвизначніші «родзинки» Дрогобича. В ході екскурсії відеоблогер відзняв Дрогобицьку Ратушу, церкву Святого Юра, церкву Петра і Павла, Дрогобицьку солеварню, вул. Тараса Шевченка (колишню вулицю Панську), вілли знатних бургомістрів і дрогобичан та інші архітектурні пам’ятки, якими пишаються дрогобичани. Несподіванкою для Азера стали відвідини ресторанного комплексу «Залісся» та ресторації «Локаль на Панській», де його пригостили стравами української кухні.

Як відзначив відеоблогер, його YouTube-канал — “Happy life channel” переглядають у 180 країнах світу, але до цього часу в нього був лише один відеоролик про Дрогобич і жителі 180 країн світу не мали можливості розгледіти всю красу нашого міста на його Інтернет-каналі.

Завдяки ентузіазму та активній роботі азербайджанського гостя, відтепер на Інтернет-каналі “Happy life channel” відеоролик про древній Дрогобич зможуть переглядати не лише українці, зокрема дрогобичани, а й громадяни інших країн світу. Своєю чергою це сприятиме промоції міста та стане поштовхом до збільшення потоку туристів, зокрема іноземних.

Нагадаємо, під час презентації річного звіту діяльності керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава зазначив, що у порівнянні з минулим роком кількість туристів у місті зросла в декілька разів. На сьогодні Туристично-інформаційний центр спільно з владою міста продовжують працювати над розробкою та впровадженням стратегії туристичного розвитку міста Дрогобича.