На центральній площі Дрогобича встановили електронні інформаційні кіоски.

Електронні інформаційні кіоски — це новий інструмент комунікації влади з громадою, інформування як дрогобичан, так і гостей міста. Саме з цією метою навколо Дрогобицької Ратуші днями було встановлено два інформаційні електронні кіоски. Ще один встановлено у приміщенні ЦНАПу. Завдяки електронним кіоскам кожен охочий житель та турист міста зможе отримати інформацію про новини та події в місті, ознайомитися з рішеннями та іншими документами міської ради та її виконавчого комітету, скористатися електронними сервісами, дізнатися про туристичні маршрути, заклади харчування та відпочинку, відвідати офіційний інтернет-портал міста.

Сьогодні Дрогобич відноситься до когорти міст, де активно впроваджуються електронні сервіси. Завдяки встановленню електронних кіосків, Дрогобич долучився до таких міст України, як Луцьк, Ужгород, Харків та Львів, де вже встановлено, або планується встановлювати подібні інформаційні кіоски.

Розробкою інформаційних кіосків для Дрогобича займалися представники ТОВ «Сенсорні системи України», які повідомили, що аналогічні електронні кіоски встановлені у азербайджанському місті Баку, що свідчить про міжнародну репутацію товариства. Більше того, ці кіоски є антивандальними, стійкими до перепадів температурних режимів та погодних умов, а також облаштовані системою відеоспостереження. Також представники ТОВ «Сенсорні системи України» гарантує надання безкоштовної технічної підтримки у разі виникнення будь-яких технічних несправностей.

Встановлення електронних інформаційних кіосків у Дрогобичі стало можливим завдяки участі Дрогобицької міської ради у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Отримавши гранд, з міського бюджету використано мінімальну суму коштів, оскільки проектом було передбачено співфінансуваня.

Зараз електронні кіоски працюють у звичному режимі, однак впродовж певного періоду відбуватиметься корегування вмісту інформаційної панелі, оскільки ведуться переговори з учасниками робочої групи «Дрогобич — Smart city», відбувається моніторинг пропозицій, які надходять від користувачів.