Дрогобицька вежа Ратуші входить у 18 найкращих оглядових майданчиків України! 😎 А ви вже піднімалися на неї?

 

https://zruchno.travel/Publications/Entry/1557?lang=ua

Побачити місто з висоти пташиного польоту можна не тільки через ілюмінатор літака. У багатьох містах нашої країни є відмінні оглядові майданчики на верхівках веж, дзвіниць і хмарочосів, звідки відкриваються чудові види на міські пам’ятки.

Але нащо говорити, коли можна переконатися у цьому особисто! Читайте нашу нову добірку про найбільш вражаючі видові майданчики України, надихайтеся видами, вибирайте місце, заряджайте фотоапарати – й уперед, за найкрасивішими панорамними кадрами! (https://zruchno.travel/Publications/Entry/1557?lang=ua)

                                                                           

 

                                                                                    Ратуша в Дрогобичі

Цікавим місцем, куди можна піднятися і зробити красиві панорамні знімки міських пейзажів, – Дрогобицька ратуша. Знаходиться вона в самому серці цього невеликого, але дуже цікавого міста й є прикрасою його головної площі. Всередині ратуші розташовані просторий мармуровий зал для засідань, Музей ваг, в якому зберігається близько 500різних експонатів, а також Туристично-інформаційний центр “Дрогобич”, де й організовують захоплюючі екскурсії по місту і ратуші з підйомом на вежу. Піднімаючись на оглядовий майданчик, можна також оглянути механізм годинника зсередини.

Де: Львівська область, Дрогобич, площа Ринок, 1

Вартість: вхід на вежу ратуші без екскурсії – 10 грн з людини, вартість екскурсії на вежу – 30 грн з групи

photo by turpravda.com; Маша Тяжкун