Дрогобич на Всеукраїнському рівні представили, як малий туристичний центр з великим потенціалом

Нещодавно у давньому Збаразькому замку, що на Тернопільщині, відбулося засідання членів Ради туристичних міст та регіонів.

В ході засідання розглядалися питання, що стосуються курортного профілю міст і областей України, особливостей використання архітектурної спадщини в туристичній сфері.

Відтак у рамках засідання кожен передставник регіону презентував рекреаційні можливості свого краю. Марина Якушева — представник від Львівщини, начальник відділу маркетингу та промоції Львівської ОДА, в презентації “Потенціал малих міст – туристичні центри» представила Дрогобич, як малий туристичний центр з великим потенціалом. З туристичних принад Дрогобича було продемонстровано церкву Святого Юра, внесену до спадщини ЮНЕСКО, Дрогобицьку Ратушу, Хоральну синагогу, костел Святого Варфоломія та інші.

Засідання ради проходило під егідою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за участю керівництва департаменту туризму і курортів.

Керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава наголошує на тому, що презентування архітектурної спадщини та туристичних принад нашого міста на засіданнях такого рівня є надзвичайно важливим моментом, адже потрібно працювати над тим, щоб про ці переваги знали ще й за межами нашого регіону, а це слугуватиму своєрідному брендуванню Дрогобича.

«Брендинг міст – це один із найважливіших інструментів маркетингу, оскільки як свідчить практика в Україні є чимало міст, де вже бренд працює на даний регіон, і відповідно сприяє залученню додаткових коштів до місцевих бюджетів», — додає Ігор Чава.